SZKOLENIA

 

Na treningach United Krav Maga uczymy:  • Unikania i zapobiegania zagrożeń
  • Dbania o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich
  • Podejmowania właściwych decyzji w stresie
  • Bezpiecznego upadania i szybkiego wstawania podczas walki
  • Atakowania pojedynczego oraz grupy agresorów
  • Obrony, również przed uzbrojonym agresorem
 

1Treningi grupowe
Główną zaletą treningów grupowych jest przede wszystkim nauka i próbowanie nowo opanowanych technik w realistycznych sytuacjach z osobami na tym samym poziomie umiejętności. Grupy liczą około 20 osób, dzięki czemu kursanci trenują w różnych konfiguracjach doświadczając nowych przeciwników. Grupy dzielą się na początkujące, zaawansowane oraz dla dzieci.
2Treningi indywidualne
Trening indywidualny jest przeznaczony dla każdego, od osób zaczynających swoją przygodę z Krav Maga, ale również dla tych, którzy chcą dopracować techniki, pogłębić umiejętności czy przygotować do egzaminu na stopnie. Jako instruktor mogę skupić się na dokładnej analizie pracy kursanta oraz korygowaniu błędów na bieżąco.
3Treningi dla dzieci
Treningi dla dzieci mają zupełnie inny charakter niż te dedykowane dorosłym. Tutaj skupiam się głównie na rozwinięciu koordynacji ruchowej, uwrażliwienie dzieci na niebezpieczne sytuacje i radzenie sobie z nimi, jednym z punktów kursu jest nauka numerów alarmowych i do najbliższych. Istotnym elementem pracy z dziećmi jest nauka poprzez zabawę, dlatego właśnie najmłodsi tak lubią uczęszczać na treningi.
4Trening personalny
Ten rodzaj treningu odbywa się na siłowni i jest dostosowany do potrzeb klienta. Szczególnie polecam go osobom, które chcą zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę, jednak nie posiadają wiedzy na ten temat. Ćwiczenia wykonywane na siłowni przynoszą niesamowite efekty, jednak należy pamiętać, że źle wykonywane mogą zaszkodzić. Jeżeli natomiast nie jesteś fanem ćwiczeń, zapewniam cię, że po wspólnych treningach i widocznych efektach, zmienisz zdanie. Będę monitorować twoje postępy i razem osiągniemy zaplanowany cel.